Перейти к содержанию
Форум на Кинопоиске

Украинский кинопрокат и дубляж

Как вы относитесь к украинскому дубляжу художественных фильмов?  

264 пользователя проголосовало

  1. 1. Как вы относитесь к украинскому дубляжу художественных фильмов?

    • Я за дубляж западных фильмов, но против перевода российских.
    • Я за! Це потрібно було зробити ще багато років тому.
    • Я категорически против дубляжа, верните нам русскоязычный перевод сволочи!
    • Мне плевать, я хожу в кино не фильмы смотреть, а с девушками целоваться на последних рядах.
    • Я качаю кино с торрантов и мне плевать, что там происходит на ТВ и в кинотеатрах.
    • А шо, уже кино крутят только на украинском языке?
    • Мне все равно, я – полиглот.


Рекомендуемые сообщения

Нацизм - це ідеологія крайнього націоналізму. Головне не плутати націоналістів із фашистами.

 

Так я і не плутаю. Я розрізняю різницю між ними, про це і написав. Ідеологія фашизму, як на мене, більш ліберальна чим націоналізм.

 

Розумієте, прикол в тому, що під кожне поняття можна підтасувати що завгодно. Коли я спілкувався з скінами то вони мене називали фашистом, а себе патріотами, і розказували як вони класно місили негрів - о це в їхньому розумінні патріотизм (типу це якось позитивно впливає на країну). При цьому всі вони говорили російською.

 

Не хочу завдати образи, але ж між українськими націоналістами та скінхедами різниці особливої нема. В мене є пара знайомих із Західної України, члени партії Тягнибока, дай йому Боже здоров'я:D Так ось - у них замість негрів виступають росіяне, так що мета дуже схожа.

 

І от через таких людей починаєш ненавидіти патріотів і націоналістів. Насправді ж це вони фашисти і ніякої любові до своєї країни у них нема, вони по суті ті ж гопники, але роблять вид що б*ють людей "ідейно", хоча самі ж ні в чому не тямлять.

 

Ви плутаєте поняття фашизму та нацизму. Це нацисти зпалювали у концтаборах евреїв, слав'ян і так далі, а не фашисти. Річ у тім, що доктрина фашизму була заборонена назавжди після другої світової, але ж нацизм заборонити неможливо, бо як ви написали: нацизм це є націоналізм, а як його заборонити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Ответов 1,3 тыс
  • Создана
  • Последний ответ

Топ авторов темы

Топ авторов темы

Чытаў бы і чытаў. Прыгожая ў вас мова.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чытаў бы і чытаў. Прыгожая ў вас мова.

 

та і у вас файна мова:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

А самые талантливые и умные разбегаются только тогда, когда понимают, что у корыта сел более умный и более талантливый и им тут уже ловить нечего, а надо искать там, где корыто еще незанято.

ну если для вас образец культуры - сталинские репрессии, то говорить больше не о чем
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А всем и не надо, достаточно половине населения, которая разговаривает на русском, согласитесь - это явно не мало, ведь так?

Мало, много - какая разница! Ну, а с какой радости им нужно угождать? Пусть даже таких и половина! То, что они не хотят учить украинский или даже знают его, но не хотят пользоваться - это их проблемы. Они знают в какой стране они живут, т.ч. пусть приспосабливаются, все так делают.

И потом, вот вы так просто говорите - давайте, мол, угодим русскоязычному населению, потому что их много! А вы не подумали, что подобные действия повлекут за собой желание и других национальных меньшинств в нашей стране создать максимальные удобства и для себя? Это же элементарная человеческая психология - он получил, а чем я хуже? Я тоже так хочу! И тогда начнётся чёрти что в стране. Да что далеко ходить - третья часть Крыма, к примеру, татары - тоже захотят всё на своём языке. И придётся нам тогда дублировать фильмы уже на 3-х языках... :)

 

Совершенно никакого парадокса. Мое гражданство - украинец. Мой язык, на котором я разговариваю с того момента как научился говорить - русский. Я думаю на этом языке, я разговариваю на этом языке. Где здесь парадокс?

Ну, понятно всё - для вас "украинец" - это просто штампик в паспорте и не более. Тогда никакого парадокса, конечно, нет :) У вас просто такое восприятие.

 

Вы искренне полагаете, что я, как минимум, заблудшая овца, ошибаюсь в выборе культуры и того же языка.

Да не дай бог! Ничего такого я о вас не думаю. Если честно, то мне тоже абсолютно всё равно, что там лично вы для себя решили в этом вопросе. К тому же, кто я такая, чтобы кого-то судить! :)

Нет, я просто высказываю свои мысли относительно того, что такое положение вещей - когда большая масса наших жителей считает как вы - не есть хорошо для нашей страны. В общей массе это порождает... ну, собственно, то, что мы сейчас имеем и порождает - ссоры, разногласия, непонимание. А так быть, я считаю, не должно ни в одной независимой стране.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ну если для вас образец культуры - сталинские репрессии, то говорить больше не о чем

 

Из чего такой вывод об образце культуры?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Узднег Совезди

 

Я вам спробую пояснити в чому проблема, тому що ви або нагло брешете, або не розумієте про що говорите.

 

Ви кажете що вам всеодно. І при цьому ви не ходите в кінотеатри бо там укр. дубляж. Тоді як вам може бути всеодно? Не треба брехати! То хто з нас ще більший, так ненависний вами - "націоналіст"?

 

Різниця між нами (а в цьому і полягає суть проблеми) в тому, що я хочу дивитися КІНО а не чути якусь мову. Якщо по телевізору іде мій улюблений фільм я його подивлюся в будь-якому випадку. Ось що значить всеодно. А ви не будете його дивитися бо вам ось так не подобається укр. мова.

 

І ще, з приводу цього міфу про "половина русскоязичних". Якщо мене будуть питати, то я хто? Я ж теж по суті рускоязичний, бо можу спілкуватись російською, але так само я і україноязичний. Так от, якщо і відрізняти людей, то вже не по принципу мови якою вони МОЖУТЬ говорити, а по принципу того, яку вони розуміють, тому що говорити російською можуть ВСІ, а от знають і розуміють українську далеко не всі, і далеко не половина.

Якщо ви говорите про цю "половину" це вже показник того, що вам це нав*язали політики, а самі ви не хочете нічого бачити і розуміти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я ж теж по суті рускоязичний, бо можу спілкуватись російською, але так само я і україноязичний. Так от, якщо і відрізняти людей, то вже не по принципу мови якою вони МОЖУТЬ говорити, а по принципу того, яку вони розуміють, тому що говорити російською можуть ВСІ, а от знають і розуміють українську далеко не всі, і далеко не половина.

Якщо ви говорите про цю "половину" це вже показник того, що вам це нав*язали політики, а самі ви не хочете нічого бачити і розуміти.

 

Розуміти - це одне, а постійно розмовляти - інше. У східних областях люди розмовляють російською мовою. Переважно. Однак, це ще не означає, що потрібно скасовувати чи обмежувати український дубляж. Просто потрібно зробити окремі сеанси російською, і окремі українською. Ось і все.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Розуміти - це одне, а постійно розмовляти - інше. У східних областях люди розмовляють російською мовою. Переважно. Однак, це ще не означає, що потрібно скасовувати чи обмежувати український дубляж. Просто потрібно зробити окремі сеанси російською, і окремі українською. Ось і все.

 

Так ніхто ж і не пропонує скасувати, розмова йде про повагу до тих, хто хоче дивитися фільми російською мовою. Але, на жаль, ні тебе, ні мене, ні багато кого ще наші опоненти в темі не чують - вони повністю сконцентровані на тому, що треба повсюдно впровадити українську мову. А навіщо чи як саме робити це правильно - їх це не обходить. Вони за ідею виступають. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну по поводу дубляжа - вообще его не люблю, хоть русский, хоть украинский. Поэтому особой разницы нет. Сначала было непривычно смотреть в кино на украинском, но постепенно привык.

А по поводу синхронного перевода - если сделано хорошо, то смотрю на украинском без проблем. Более того - некоторые фильмы, кот. впервые посмотрел на украинском, не могу теперь смотреть в русском переводе.

Например на канале "1+1" очень хорошо переводят (по крайней мере переводили раньше, сейчас уже не знаю - не смотрю почти ТВ):

- "Последний бойскаут" с фразой Уиллиса "Тому що їй 13 років, старе дрочило"

- "Крестный отец" шикарно перевели, не могу его теперь смотреть на русском.

 

Также впервые смотрел "Первобытный страх" и "Семь" по ТВ, по "Интеру". В принципе пересматриваю и в русском переводе, но из всех, кот. довелось увидеть, украинский был самый правильный.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так ніхто ж і не пропонує скасувати, розмова йде про повагу до тих, хто хоче дивитися фільми російською мовою. Але, на жаль, ні тебе, ні мене, ні багато кого ще наші опоненти в темі не чують - вони повністю сконцентровані на тому, що треба повсюдно впровадити українську мову. А навіщо чи як саме робити це правильно - їх це не обходить. Вони за ідею виступають. :)

 

Українську мову потрібно «стимулювати». Тому, що країна, в якій ми живемо, називається Україна, а не Росія. Багатьом перехід дається важко, але вчати мову потрібно. Яскравий приклад - наш прем'єр. Інша справа, що це потрібно робити обережно, розуміючи, що це справа не одного і не двох років.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Розуміти - це одне, а постійно розмовляти - інше. У східних областях люди розмовляють російською мовою. Переважно. Однак, це ще не означає, що потрібно скасовувати чи обмежувати український дубляж. Просто потрібно зробити окремі сеанси російською, і окремі українською. Ось і все.

 

Я це все знаю і розумію. Чомусь крім вас ще ніхто не казав про ці окремі сеанси, всі тільки і говорять про нав*язування української мови там де вона не потрібна, точніше там де її чути не хочуть. Я вже сто разів питав: ну так а що ви можете запропонувати?

Особисто я не проти того щоб в кінотеатрах була можливість вибору, я проти скасування укр. дубляжу. Тільки ще треба зрозуміти що російський дубляж робиться не у нас, а ми його купуємо в Росії, от і подумайте наскільки вигдіно нам платити іншій державі.

Та і взагалі виникає багато питань, в тому як зробити так, щоб всім було зручно. Ще раз кажу двомовність в нашому випадку не означатиме можливість вільно спілкуватись (і не тільки) на двох мовах де вам цього захочеться, це можливість відкинути ту мову яку не хочуть чути. Тобто, якщо російська стає другою державною, значить українську можна взагалі не знати і при цьому україномовне населення російську знає. Коротше не так все просто.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я це все знаю і розумію. Чомусь крім вас ще ніхто не казав про ці окремі сеанси, всі тільки і говорять про нав*язування української мови там де вона не потрібна, точніше там де її чути не хочуть. Я вже сто разів питав: ну так а що ви можете запропонувати?

Особисто я не проти того щоб в кінотеатрах була можливість вибору, я проти скасування укр. дубляжу. Тільки ще треба зрозуміти що російський дубляж робиться не у нас, а ми його купуємо в Росії, от і подумайте наскільки вигдіно нам платити іншій державі.

Та і взагалі виникає багато питань, в тому як зробити так, щоб всім було зручно. Ще раз кажу двомовність в нашому випадку не означатиме можливість вільно спілкуватись (і не тільки) на двох мовах де вам цього захочеться, це можливість відкинути ту мову яку не хочуть чути. Тобто, якщо російська стає другою державною, значить українську можна взагалі не знати і при цьому україномовне населення російську знає. Коротше не так все просто.

 

Ні, друга державна мова - це маячня. Однак у нас чомусь завжди одні крайності. Чому не можна дотримуватися адекватного балану зараз, маючи одну державну мова - українську. Адже це ж питання часу. Років через двадцять-тридцять прихильників російської мови буде набагато менше. Сучасна молодь вільно спілкується і російською і українською. Просто деяким людям подібна гостра постановка цього питання, що давно вже очевидно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Українську мову потрібно «стимулювати». Тому, що країна, в якій ми живемо, називається Україна, а не Росія. Багатьом перехід дається важко, але вчати мову потрібно. Яскравий приклад - наш прем'єр. Інша справа, що це потрібно робити обережно, розуміючи, що це справа не одного і не двох років.

 

Згоден! Тільки я би сказав не "стимулювати", а "популяризувати". А перегляд фільмів з українським дубляжем якраз і один з методів "популяризації". Але поскільки в питанні дубляжу забагато політики, то на спокійне врегулювання питання сподіватися не варто...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да нет, вот с этим самым двуязычием как раз всё очень просто. Давайте сделаем вариант выбора - сеансы и на русском и на украинском, как предлагают некоторые. И что будет? Я со 100%-ой уверенностью скажу, что на юге и на востоке Украины НИКТО не будет ходить на украиноязычные сеансы! Никто. Ну, 2-3 возможных человека на сеанс не считается :)

И чего мы этим добъёмся? Только того же, что уже и было. Конечно-конечно, потому что на русском всем удобнее, привычнее и бла-бла-бла. А кто не знал украинского языка - так его знать и не будет! Зато кому-то будет удобно. Ну, да...

Я уже даже и не говорю, что в экономическом плане - это совершенно не рационально... Это, я надеюсь, и так всем понятно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки ще треба зрозуміти що російський дубляж робиться не у нас, а ми його купуємо в Росії, от і подумайте наскільки вигдіно нам платити іншій державі.

Наскільки я зрозумів, за дубляж платить кінокомпанія правовласник фільму. Тобто в Росії ніхто нічого не купує, а отримуємо безкоштовно. А от за український дубляж платять українським компаніям і платять немало. На мій погляд, це сприяє їх розвитку.

Ось цікава стаття про дубляж.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Просто деяким людям подібна гостра постановка цього питання, що давно вже очевидно.

 

А чому ти вважаєш, що гостра постановка будь-якого питання - це правильно? Хто вирішує, як буде правильно, а як ні? Ти візьмеш на себе таку відповідальність - вирішувати, що буде краще для всіх взагалі? Чи не занадто це? :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А чому ти вважаєш, що гостра постановка будь-якого питання - це правильно?

 

Мені здалося, що це був натяк на політиків:unsure:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені здалося, що це був натяк на політиків:unsure:

 

Не має значення - гостра постановка будь-якого питання, коли всіх одразу хочуть зробити щасливими, мене завжди лякає. Не треба цього, всі різні, тому треба враховувати ці відмінності, а не ліквідувати. Та ще й примусово. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не має значення - гостра постановка будь-якого питання, коли всіх одразу хочуть зробити щасливими, мене завжди лякає. Не треба цього, всі різні, тому треба враховувати ці відмінності, а не ліквідувати. Та ще й примусово. :)

 

А який на ваш погляд вихід зі становища? Просто те що зараз дозволили російський дубляж - це просто смішно. Бо зобов"язали робити його на території України. Кінокомпанії явно не будуть платити за російський дубляж для Росії і за російський дубляж для України. За свої ж гроші дублювати ніхто не буде. Якщо ж все-таки дозволять дублювати за межами України - то це буде просто популістський хід влади. Адже вони вдовольнять бажання деякої частини населення, але в той же час перекриють додаткове джерело надходження до бюджету і створять перешкоду для розвитку українських компаній, які займаються дубляжем:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так я і не плутаю. Я розрізняю різницю між ними, про це і написав. Ідеологія фашизму, як на мене, більш ліберальна чим націоналізм.

 

Не хочу завдати образи, але ж між українськими націоналістами та скінхедами різниці особливої нема. В мене є пара знайомих із Західної України, члени партії Тягнибока, дай йому Боже здоров'я:D Так ось - у них замість негрів виступають росіяне, так що мета дуже схожа.

 

Різниця є. Дивлячись де ці скінхеди живуть. Вони всі різні. Я казав про київських. У Львові чи ще десь на заході вони інші.

 

Ви плутаєте поняття фашизму та нацизму. Це нацисти зпалювали у концтаборах евреїв, слав'ян і так далі, а не фашисти. Річ у тім, що доктрина фашизму була заборонена назавжди після другої світової, але ж нацизм заборонити неможливо, бо як ви написали: нацизм це є націоналізм, а як його заборонити?

 

Де це я писав що нацизм - це націоналізм? Відкиньте ви цей нацизм. Є фашисти і націоналісти. Це різні речі. От все що треба знати.

Спробую пояснити різницю. От на прикладі того ж Тягнибока (для справки, я за нього завжди голосую): він націоналіст і при цьому його вважають якимось фашистом.

Націоналіст той хто любить/поважає свою країну, історію і бла-бла-бла це всім зрозуміло. Для націоналіста не важливо якого ти кольору чи звідки ти ,якщо ти з повагою ставишся до його країни і не обзиваєш його "хохлом" як роблять у нас на сході, і т.д. Він не преться в чужу країну щоб наводити там "порядок" ,він хоче мирно жити у своїй країні (оселі).

Фашист - в першу чергу расист, він ненавить негрів, азіатів і т.д. уже за їхнє існування, хай той же негр буде говорити українською - фашисту пофіг! Мало того, він за слов*янське об*єднання, знову ж таки тіпа за чистоту раси і йому байдуже українська мова, як правило він говорить російською, хоча є і вийнятки. Також на відміну від націоналіста який є християнином, фашист пропагандує язичництво (Слава Перуну! і т.д.), бо християнство то типу жидівська віра.

 

Так що різниця є і досить суттєва.

 

Є такий гурт "Сейтар", вони скіни, прославляють язичництво, але при цьому співають виключно українською. От їх я можу послухати, бо відвертого фашизму "мочи негров и жидов!!!" у них немає, а пісні більш патріотичні. Ось, текст моєї улюбленої їхньої пісні, щоб було зрозуміло про що йде мова:

 

РУСЬ

 

Русь заснована з давніх часів

Батьківщина хоробрих і славних князів

Але ще в ті далекі часи

На нас нападали різні вороги

 

Пихаті татари, монголи, хозари

На нас вони без жалю нападали

Вбивали дітей, палили міста

Але їх розгромили слов’янські війська

 

Приспів:

Не пустим На Україну ворогів!

Ми будем захищати її впродовж шляхів

А хто захоче Україну захопить

Того наші кулі зуміють зупинить!

 

А далі настали часи козаків

Вірних воїнів й чесних синів

Били татар, ляхів, москалів

Стояли за матір й за рідний свій дім

 

Щоби їхній пихатий народ

На Україну не відкривав рот

Але настала кривава ніч

Коли Катерина зруйнувала Січ

 

Приспів

 

І ось незалежною стала вона

Україна! рідна батьківщина моя

Але ще багато продажних скотів

Які розкрадають рідний наш дім

 

Але залишились сини України

Які не допустять розвал Батьківщини

І той, хто захоче наш край катувать

Того ми примусим про це жалкувать

 

Приспів

 

І що поганого в такому тексті?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наскільки я зрозумів, за дубляж платить кінокомпанія правовласник фільму. Тобто в Росії ніхто нічого не купує, а отримуємо безкоштовно. А от за український дубляж платять українським компаніям і платять немало. На мій погляд, це сприяє їх розвитку.

Ось цікава стаття про дубляж.

 

Я по цьому питанню мало що знаю. Але по суті ми купуємо у них право на розповсюдження їх фільмів на нашій території. Чи це не так? Ну не можна ж взяти "нашару" готовий продукт у іншої країни...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я по цьому питанню мало що знаю. Але по суті ми купуємо у них право на розповсюдження їх фільмів на нашій території. Чи це не так? Ну не можна ж взяти "нашару" готовий продукт у іншої країни...

Та я теж не спец у цьому. Але якщо кінокомпанія платить за дубляж, то звукова доріжка по логіці належить їм. І їм вигідніше безкоштовно дати Україні російську звукову доріжку ніж платити українським компаніям за український дубляж.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ні, друга державна мова - це маячня. Однак у нас чомусь завжди одні крайності. Чому не можна дотримуватися адекватного балану зараз, маючи одну державну мова - українську. Адже це ж питання часу. Років через двадцять-тридцять прихильників російської мови буде набагато менше. Сучасна молодь вільно спілкується і російською і українською. Просто деяким людям подібна гостра постановка цього питання, що давно вже очевидно.

 

Згоден. Вся проблема в тому, що проблеми нема, а її нам нав*язали. 15 років незалежності був російський дубляж, всі мовчали, тільки 4 роки тому встановили український і одразу ААААААА!!!! потерплять:)

 

Таке враження що думка українського народу не враховується, а тільки тих хто зрусифікований. Якщо йому щось не подабається, то піпєц усім іншим має бути. Якщо українцю щось не подобається, то це до сраки...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А який на ваш погляд вихід зі становища?

 

Як би нам цього не хотілося, але жодна країна в світі не уникальна. Десь щось подібне обов"язково вже було, це точно. Тому треба просто вивчити чужий вдалий досвід - і у нас його використовувати. :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Гость

×   Вставлено с форматированием.   Восстановить форматирование

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

  • Сейчас на странице   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...